jury konkursowe

ARTYSTKA

Kinga Nowak

Malarka, rzeźbiarka, autorka obiektów przestrzennych. Studiowała w Krakowie oraz w École Nationale Supérieure des Beaux-Arts w Paryżu. Jej prace znajdują się między innymi w kolekcji Zamku Królewskiego na Wawelu – instalacja „Wyspia” i Muzeum Narodowego w Krakowie – Galeria Sztuki Polskiej XX + XXI w.

ARTYSTA

Mariusz Drzewiński

Artysta, skupiający się na działalności w zakresie malarstwa i rysunku. Dyrektor ds. programowych w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Kurator Ogólnopolskiego Triennale Akwareli, członek komisji jury i rad programowych. Laureat II nagrody ex quo w Konkursie Malarstwa i Rzeźby – Autograf 2001 oraz Nagrody Dziennikarzy.

ARTYSTA

Zbigniew Rogalski

Malarz, autor projektów multimedialnych. Absolwent ASP w Poznaniu. Uczestnik wystaw między innymi w Almine Rech Gallery w Paryżu, Site Santa Fe w Santa Fe, warszawskiej galerii Raster, Sommer Gallery w Tel Awiwie. Prowadzi pracownię malarstwa na AS w Szczecinie.

ARTYSTA

Marcin Zawicki

Zajmuje się malarstwem, rysunkiem oraz instalacjami przestrzennymi. Absolwent ASP w Gdańsku. Laureat wielu konkursów, uczestnik kilkudziesięciu wystaw zbiorowych i indywidualnych. W latach 2018-2020 prowadził niezależną galerię sztuki Tajna Galeria.

ARTYSTA

Sławomir Toman

Malarz, dydaktyk, kurator wystaw. Nominowany do Paszportu Polityki, stypendysta Ministerstwa Kultury RP oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych Francji. Swoje malarstwo prezentował na wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce i zagranicą.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.